Dalšie naše služby

Mobilné aplikácie sú s nami všade

Čo spravíte, keď chcete rýchlo skontrolovať e-maily, overiť nejakú informáciu alebo nájsť nejaké miesto? Pravdepodobne siahnete po vašom smartfóne.

Rozšírenosť smarfónov neustále rastie a s ňou sa mení aj spôsob prístupu k informáciám a službám. Pre firmy to predstavuje novú príležitosť na oslovenie zákazníkov, ktorú im pomáhame uchopiť.

Dobré mobilné aplikácie sú predovšetkým tvorené s ohľadom na používateľa. Sú jednoduché, ale funkčné. K takýmto aplikáciám sa používatelia budú vracať a vytvoria si pozitívny vzťah k značke. Zverte nám vaše požiadavky a takúto aplikáciu pripravíme aj pre vás.

Naše projekty

Android

Android je podielom na trhu mobilných operačných systémov jasnou jednotkou s rastúcim trendom. S tvorbou aplikácií pre tento OS máme bohaté skúsenosti. Vedeli ste, že Android bol pôvodne vyvíjaný pre digitálne fotoaparáty?

iOS

iOS má menšiu, no o to vernejšiu používateľskú základňu. Naši programátori si hravo poradia aj s vývojom pre tento OS. Vedeli ste, že Apple experimentovala s prototypom telefónu s dotykovou obrazovkou už v roku 1983?

Webové aplikácie

Vďaka moderným webovým technológiám vám vieme pripraviť aplikáciu, ktorá bude fungovať naprieč všetkými zariadeniami a platformami. Na každej z nich sa pritom prispôsobí veľkosti a možnostiam daného zariadenia.

Mobilné zariadenia vedú

Podľa štatistiky GemiusRanking sú smartfóny (nielen) na Slovensku najpoužívanejšie zariadenia na prezeranie webu. Sme tu, aby sme vám pomohli využiť tento potenciál.

Smartfón

Počítač

Tablet

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Certifikáty

Certifkát Google Mobile Sites Certifikát Google AdWords Certified Professional Certifikát Google Analytics Qualified Individual

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.