Nová DonáškaKvetov.sk k MDŽ

Marcel Friga 7. marec 2019 v kategórii Novinky

Po desiatich rokoch úspešnej prevádzky už portál DonáškaKvetov.sk pôsobil po dizajnovej značne zastaralo. Preto sme pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravili jeho redizajn. Cieľom bolo "oživiť" vzhľad portálu, spraviť ho prístupnejším a atraktívnejším pre zákazníkov, ktorí pri rôznych príležitostiach chcú svojim blízkym poslať darček vo forme kytice alebo darčekového koša.

Úspešnú službu "Donáška kytíc do 2 hodín v Bratislave" sme sa snažili rozšíriť aj do iných miest, čo sa nám nakoniec podarilo a doručenie je už možné v celej SR.

Veríme, že nový portál bude naďalej ešte lepšie slúžiť všetkým, ktorí chcú potešiť svojich blízkych a nemôžu to spraviť osobne.

Zdieľajte článok

Zasielajte mi nové články na e-mail:

Ďalšie články z kategórie Novinky

Nový moderný web pre UPV SR

17. september 2021

Pre Úrad priemyselného vlastníctva SR sme spravili kompletný redizajn web sídla indprop.gov.sk. Pri redizajne sme kládli dôraz na moderný, jednoduchý a prehľadný dizajn. Samozrejmosťou je aj prístupnosť webu pre znevýhodnených používateľov v súlade so Štandardami pre...

Redizajn www.zoobratislava.sk

11. január 2021

Spustili sme vynovené web sídlo www.zoobratislava.sk. Cieľom pri redizajne bolo web sídlo zatraktívniť, spraviť ho prehľadnejším a najmä prístupnejším aj pre návštevníkov z mobilných zariadení. Kládli sme tiež dôraz na uľahčenie práce redaktorom pri jeho napĺňaní a to...

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.